Карта сайта URC

Гідроізоляція споруд

Гідроізоляція споруд одна з найважливіших завдань при будівництві.

Для успішного виконання робіт з гідроізоляції споруд необхідно виконати наступні етапи робіт.
Ретельно підготуйте поверхню. Очистіть її від пилу, бруду і зазнали корозії поверхневих шарів основи. Зволожте поверхню до повного припинення вбирання води. Нанесіть перший шар покриття Гідроласт Універсал. Після його затвердіння нанесіть другий шар. Потім протягом доби покриття слід оберігати від висихання (наприклад, вкривайте поліетиленом).

Гідроізоляцію будівлі можна проводити як зовні, так і зсередини

Рекомендації:

1. Якщо основа споруди сильно вбирає воду (газобетон, гіпс тощо), то рясно зволожити така підстава вкрай складно, що призводить до проблем при нанесенні гідроізоляційного покриття. У таких випадках рекомендується заздалегідь просочити підставу вологоізолятори "Гідроласт".

2. Допускається незначна зміна пропорцій сухого та рідкого компонентів при замішуванні розчину до отримання зручною консистенції для проведення робіт з гідроізоляції споруди.

3. Намагайтеся виробити приготований для гідроізоляції споруди розчин протягом 40-60 хвилин. При цьому кожні 20 хвилин додатково перемішуйте розчин для збереження його однорідності по всьому об'єму. Якщо не вдалося виробити розчин, і він почав густіти, то допускається розбавлення його рідким компонентом.

4. Дуже важливо, щоб покриття твердів у вологих умовах. Для цього обмежте вентиляцію в приміщенні і накрийте покриття поліетиленом (або протягом перших 12 годин кілька разів зволожите покриття). Якщо гідроізоляція споруди проводиться зовні, необхідно буде захистити гідроізоляційне покриття від прямих сонячних променів. Цей пункт не обов'язковий до виконання при влаштуванні гідроізоляції "на притиск" (санвузли, басейни та ін)

Необхідно зазначити, що покриття Гідроласт має ефект самозалечіванія, що дозволяє покриттю в короткий термін ліквідувати утворюються в ньому невеликі протікання, пов'язані з недотриманням технології проведення гідроізоляційних робіт.

Разработка сайтов: MSGROUP