Карта сайта URC

Кровельні роботи

Покрівля - один з основних і найважливіших елементів будівлі. Саме від її надійності залежатиме стан всієї будови, Ваш комфорт і затишок. Крім цього, покрівля може бути архітектурною домінантою всієї будови і грає важливу роль в створенні зовнішнього вигляду будівлі.
Кровельные работы Киев
Складне конструеція сучасної покрівлі та існуючий широкий асортимент покрівельних матеріалів визначає різноманітність видів покрівельних робіт. У комплекс покрівельних робіт входить укладання пароізоляційних мембран, гідроізоляційних матеріалів, прокладка утеплювача - всіх необхідних складових якісного «покрівельного пирога». Висококваліфіковані фахівці, у зручний для Вас час, виїдуть на місце передбачуваних робіт і складуть оптимальну пропозицію. При покрівельних роботах з будь-яким видом покрівельного матеріалу (- керамічна черепиця, металочерепиця, бітумна черепиця, полімерпіщана тощо) необхідно забезпечити природну вентиляцію підпокрівельного простору, шляхом створення вентиляційних зазорів.

Ми виконує такі види покрівельних робіт, будь-якої складності:

* Пристрій кроквяної системи
* Пристрій покрівельного пирога
* Пристрій решетування під різні види покрівлі
* Роботи з утеплення покрівлі
* Пристрій паро ізоляції, гідро ізоляції
* Монтаж металочерепиці
* Монтаж м'якої покрівлі
* І багато іншого.

Основна функція будь-якої покрівлі - це захист внутрішніх приміщень, комунікацій будівлі від дії зовнішніх, несприятливих чинників. Покрівля постійно протистоїть природним явищам (дощ, вітер, град, сніг, ультрафіолетове випромінювання і т.д.), а також механічних впливів (при ремонті та експлуатації). Тому при виробництві покрівельних робіт, головним пріоритетом є якість виконуваних робіт, що, перш за все, залежить від кваліфікації та майстерності будівельного персоналу.
Зведення покрівлі є одним з найбільш відповідальних і трудомістких видів робіт. Кваліфіковані фахівці нашої фірми проведуть повне обстеження об'єкта, визначать технологію і види необхідних будівельних чи ремонтних робіт, для досягнення максимального результату, що гарантує найбільшу довговічність при експлуатації нового покриття.

Усі види покрівельних робіт проводяться на підставі проекту або технічного завдання. Виконання кожного виду покрівельних робіт, здійснюється з максимальною опрацюванням і гарантовано високою якістю.

Разработка сайтов: MSGROUP