Карта сайта URC

Рідка гума для надійної гідроізоляції


З кожним роком все гостріше постає питання ремонту плоских покрівель, найбільш поширених в міській архітектурі. Для їх відновлення необхідні матеріали, що зберігають абсолютну водонепроникність, стійкість до перепадів температур протягом більш ніж десятилітнього періоду (максимальний гарантійний термін служби матеріалів, що пропонуються ринком) - і при цьому мають прийнятну ціну. Оптимальним рішенням при ремонті плоских та інших видів покрівель є застосування рідкої гуми, більше 20 років успішно використовується в Європі та США.

Матеріал являє собою еластомерних водну емульсію на основі похідних нафти з додаванням спеціальних полімерів, розроблену для професійної гідроізоляції покрівлі будь-якої структури та конфігурації.
Гидроизоляция кровли дома
Перед нанесенням рідкої гуми  необхідна лише мінімальна підготовка поверхні: вона повинна бути чистою, сухою і вільної від включень, здатних знизити адгезію мембрани.

Рідка гума  напилюється холодним методом (безповітряний розпорошення) як в горизонтальному, так і у вертикальному напрямку і негайно утворює на поверхні безшовну полімеризовані мембрану без отворів і стиків, з виключно високою адгезією до будь-якого матеріалу.

Отримана мембрана є абсолютно газо-, паро-і водонепроникної, стійка до ультрафіолету, дії озону і кислотних дощів, морської води і більшості інших речовин, що викликають корозію. Мембрана надзвичайно еластична і може відновлювати 95% своєї форми після розтягування більш ніж на 1350%; стійка до механічних пошкоджень. Вона зберігає структуру і захисні властивості в діапазоні від -55 до +95 ° С. Дані характеристики забезпечують високу ефективність покриття на термін понад 20 років.

Вироблена у відповідності до світових екологічних стандартів рідка гума  не містить летких органічних речовин і органічних розчинників; пожежобезпечна і нетоксична, не має запаху, абсолютно нешкідлива для людей, сертифікована для контактів з питною водою.

Рідка гума використовується для створення нових покриттів в секторі цивільного та промислового будівництва, для відновлення гідроізоляції як м'якої, так і жорсткої покрівлі (наприклад, металевою або азбестоцементної плити), а також для локального ремонту покрівлі, герметизації водостоків, зливів і т.д .

Продукція  випускається в різній кольоровій гамі, що дозволяє відновити листову, шиферну та інші види покрівель і одночасно зробити їх естетично привабливими. Матеріал наноситься шаром товщиною 2-3 мм за одну робочу операцію. Використовуючи рідку гуму, можна обробити понад 1500 м І площі за один день. Маса устаткування складає 68 кг, що дозволяє без праці доставити його безпосередньо до місця проведення робіт. Рідка гума важить в 4 рази менше за інших м'яких покрівельних матеріалів, служить в 10 разів довше і має вартість в 4 рази нижче, враховуючи термін життя покриття.
Разработка сайтов: MSGROUP