Карта сайта URC

Стягування або гідроізоляція?

Стягування або гідроізоляція? Гідроізоляція або стяжка? Часто виникає питання, що робити спочатку стяжку або гідроізоляцію?

Кровельная гидроизоляция. Принципово різниці ніякої немає. Якщо Ви вже поклали стяжку, гідроізоляцію "Гідроласт-універсал" можете наносити, після того як стяжка набере міцність.

У разі коли Ви тільки збираєтеся робити стяжку, гідроізоляцію можна нанести перед стяжкою.

Важливо пам'ятати! Стяжка як така не є гідроізоляцією. Цемент має пористу структуру, що вбирає вологу, як губка. Тому цементну стяжку необхідно захистити від води, конденсату, грибків і т.д. Є варіанти вирішення проблеми:

Перед нанесенням стяжки нанести тонкошарове гідроізоляційне покриття.
Наприклад, таким матеріалом, як Гідроласт універсал. Це суха суміш з пластифікатором в комплекті. Витрата - 1,5-2кг / м2. Те ж саме можна зробити поверх стяжки. Це підсилить ефект гідроізоляційного покриття. Т.к. це еластична гідроізоляція, їй не страшні невеликі рухи при усадці бетону.

* Можна використовувати як добавки в бетон спеціальні сухі суміші. Верх такий вже гідрофобною стяжки досить обробити грунтовкою Гідроласт. Вона володіє глубокопроникающим властивостями, тому значно зміцнює основу, підвищує його вологостійкість. До того ж володіє антисептичними властивостями. Поверх обробленої поверхні можна класти будь-які декоративні покриття.
Разработка сайтов: MSGROUP