Карта сайта URC

М'яка покрівля: огляд використовуваних матеріалів

Всі сучасні матеріали для м'якої покрівлі діляться на рулонні матеріали і мастики, на міцні й еластичні матеріали. За способом укладання м'якої покрівлі розрізняють наклеюються і наплавляемие матеріали. За складу сучасні мастики поділяються на однокомпонентні та двокомпонентні мастики.
Традиційні матеріали для м'якої крівлі
Кровельные работы - Украина
Дуже довго для виготовлення м'якої покрівлі використовувалися такі традиційні матеріали, як руберойд, пергамін і бітумна мастика. Однак вони мають ряд недоліків, які більше не дозволяють використовувати їх для м'якої крівлі.

Такі традиційні матеріали схильні до швидкого руйнування, добре вбирають вологу, стають крихкими на морозі. Крім того, наприклад, руберойд руйнується за трьома напрямками: гниття основи, окислення бітуму і розшарування килима. Пергамін взагалі не стійкий до ультрафіолету, виділяє в атмосферу вуглеводні, пожежонебезпечний. Як наслідок в такій м'якої покрівлі швидко з'являються протікання і необхідно проводити ремонт даху.

Сучасні матеріали для м'якої крівлі


Останнім часом з'явилися нові практичні матеріали для пристрою м'якої покрівлі - резінобітумной матеріали і рулонні матеріали на основі скловолокна. Крім того, зараз для пристрою м'якої покрівлі використовуються безосновні покрівельні та гідроізоляційні матеріали - ізол, бризол і матеріал на основі поліізобутилену.

Таким чином, сьогодні під м'якою покрівлею маються на увазі покрівельні та гідроізоляційні матеріали, що представляють собою або гнучкі смуги у вигляді листів або згорнутих рулонів, або в'язку масу у вигляді мастики. У таких матеріалах використовуються різні полімерні композиції, що дозволяють поліпшити якість покриття і створити покрівлю з різноманітними властивостями.
Новинки у створенні м'якої покрівлі

Справжнім проривом у створенні м'якої покрівлі стали полімерно-бітумні матеріали на негниючої синтетичній основі - бітум, модифікований полімером. В якості основи для такого бітуму можуть використовуватися стеклохолст, склотканина або поліестер. Ці матеріали для м'якої крівлі мають ряд переваг.

Модифікований полімером бітум не окислюється і залишається хімічно стабільним, що дозволяє підвищити довговічність покрівлі. Склохолст має міцність, порівнювану з картоном, але зовсім не гниє. Склотканина в 3-5 разів міцніше склополотна. Поліестер не гниє і краще за все з'єднується з бітумом. Модифіковані бітумні матеріали не бояться ультрафіолету і стійкі до впливу світла.
Разработка сайтов: MSGROUP