Карта сайта URC

Гідроізоляція покрівлі

Гідроізоляція покрівлі служить для однієї, але надзвичайно важливої ​​мети - захисту покрівлі від агресивного впливу води і водно-сольових розчинів.


Вологість і атмосферні фактори є основними причинами, що викликають передчасне зношування покрівлі і старіння конструкцій будинків. Для того щоб уникнути складних і дорогих робіт з ремонту покрівлі будинку, потрібно своєчасно проводити гідроізоляційні роботи і забезпечувати надійну гідроізоляцію покрівлі.
Вибір матеріалу
Зазвичай перше, що приходить на розум - покрити дах бітумним матеріалом. Це найпоширеніший вид плоскої покрівлі. Раніше при влаштуванні та ремонті подібної покрівлі застосовувалися поширені покрівельні матеріали, типу руберойду, пергаміну, гидростеклоизола. Нині на зміну цим загальновідомим матеріалами прийшли покрівельні покриття нового покоління - полімерно-бітумні і рулонно-наплавляються покриття на не гниючого основі (склотканина, поліестер).


Допустимий ухил даху для рулонних і мастикових покрівель становить 0-25% і визначає кількість шарів в основному і додатковому гідроізоляційному килимі (у разі застосування рулонних матеріалів) і кількість армованих мастичних шарів (у разі використання мастичної покрівлі).

Гидроизоляция - важные данные..

Покрівля при цьому можна укладати на різні підстави: бетон, асфальтобетон, дерево, метал, плити утеплювача, старе рулонне покриття, плоский шифер і ін
Мастикові покрівлі
Плоска покрівля може бути виконана і без рулонних матеріалів, а лише з використанням мастики для гідроізоляції як самостійного покрівельного матеріалу (безшовна мастикових покрівлях).


Мастикових покрівлях - це полімерна мембрана, яка формується прямо на поверхні даху (мастикових покрівлях). Мастикові покрівельні покриття отримують при нанесенні на підставу (зазвичай бетонне) жідковязкіх олігомерних продуктів, які утворюють на поверхні суцільну еластичну мембрану. Полімерні мастики мають гарну адгезію до бетону, металу, бітумних матеріалах. Особливо зручні мастичні матеріали при виконанні вузлів примикання. При цьому відсутність стиків забезпечує більш надійну ізоляцію покрівельного покриття.
Гідроізоляція даху: мастика Бутін
Прекрасно зарекомендував себе матеріал для влаштування та гідроізоляції покрівлі - покрівельна мастика Бутін.
- Гидробазис-КМастика Бутін-виготовляється на основі бутил-каучуку. Однокомпонентна, холодного затвердіння. Після висихання, перетворюється на шар полимеризованной еластичної гуми. Мастика призначена для гідроізоляції зовнішніх поверхонь будівельних конструкцій, житлових, громадських, виробничих будівель та споруд, у тому числі: покрівель (по бетонній основі або рулонному килиму прийшов в непридатність), фундаментів і стін підвалів з бетону або цегли.

Разработка сайтов: MSGROUP