Карта сайта URC

Ондулін. Покрівля ондулін: монтаж, укладання ондуліна


Покрівля ондулін - це одна з найдосконаліших покрівельних та облицювальних систем, серед представлених зараз на світовому будівельному ринку, що застосовується у всіх широтах і кліматичних поясах.

Ондулін. Покрівля ондулін

ОндулінКровля ондулін виготовляється з пресованого целюлозного волокна шляхом насичення органічних волокон бітумом при високій температурі і тиску. У результаті застосування особливої ​​високотемпературної технології виготовлення покрівля ондулін набуває такі якості як ударостійкість, стійкість до перепадів температури, вологостійкість.
Ондулін. Склад аркушів

* Дистильований бітум
* Целюлозні волокна
* Мінеральний наповнювач
* Смола і мінеральні пігменти

Покрівля ондулін. Основні переваги


Ондулін - легкий, міцний і довговічний матеріал. Покрівля ондулін називається безшумною, тому що ондулін забезпечує шумeопоглощеніе при дощі і граді. Довговічність ондуліна перевірена часом. Завдяки складу та технології виготовлення покрівля ондулін не розшаровується, не змінює свого кольору і не вимагає фарбування через який-небудь час. Ондулін не схильний до корозії і гниття. Матеріал стійкий до атмосферних впливів, УФ-випромінювання і кислотних дощів. Таким чином, виключаються всі процеси, які з часом руйнують більшість покрівель. Ондулін зберігає свої гідроізоляційні властивості незалежно від кліматичних дій.
Гидроизоляция крыши дома, мягкая кровля.
При виготовленні покрівлі ондулін використовується екологічно чиста сировина: бітум, целюлозні волокна, мінеральні наповнювачі і пігменти. Матеріал безпечний, що підтверджено результатами експертиз, проведених в різних країнах світу.
Специфічні властивості ондуліна

Покрівля з ондулінаОндулін - це найбільш універсальний і економічний матеріал, який має такі параметри: довжина 2000 мм, ширина 950 мм, товщина 3,0 мм, висота хвилі 36 мм, вага 6,4 кг.

Ондулін забезпечує невелику, в порівнянні з іншими матеріалами, навантаження на несучі конструкції. Це властивість матеріалу допомагає успішно використовувати його при реконструкції і ремонті старих дахів з шиферу. При цьому будівля не відкривається для атмосферних впливів і експлуатується під час проведення покрівельних робіт.

Ондулін - досить гнучкий матеріал як у поздовжньому, так і в поперечному напрямках. Це дозволяє використовувати його як в традиційних проектах покрівель арочного типу, так і для більш оригінальних рішень.

Ондулін характеризується високою стійкістю до зовнішніх впливів: хімічно стійкий до бензину, дизельного палива, кислот, лугів, промисловим газам. Матеріал також біологічно стійкий до дії бактерій і мікроорганізмів. Ондулін забезпечує дихаючу покрівлю, а під листом не скупчується конденсат.

Ондулін технологічний і економічний, легко ріжеться і при цьому не вимагає додаткових пристосувань, не кришиться і не ламається, що дозволяє мінімізувати відходи. Крім того, раціональний розкрій та розміщення матеріалу з робочих поверхонь істотно здешевлюють покрівлю.

Ондулін може бути прозорим або напівпрозорим. Його геометрична форма повністю збігається з формою бітумного листа, що дозволяє застосовувати ондулін на покрівлях не тільки як самостійний матеріал, але і в комбінації з бітумним листом.
Монтаж ондуліна, укладання

Укладання покрівлі з ондулінаУкладка і монтаж ондуліна - процес багатоступеневий. У даній статті ми розглянемо основні етапи укладання матеріалу.

Перед укладанням та монтажем ондуліна на даху робиться обрешітка з різним інтервалом в залежності від кута нахилу даху. Далі необхідно розмітити листи. Розмічати ондулін найкраще кольоровим олівцем. Для акуратної розмітки хвилястої поверхні можна використовувати обрізок листа. Розрізати листи можна ножевкой по дереву, змащену маслом, щоб уникнути застрявання. Можна також скористатися циркулярної або ручної електропилкою.
Все услуги по кровельным работам в Украине.
Власне монтаж ондуліна, або укладання ондуліна, починається з кріплення листів матеріалу. Починайте кріпити листи з протилежного превалюючим вітрам краю даху. Другий ряд листів кріпите з половини листа. Це полегшує укладання. Прибивати листи Ондулін слід по кожній хвилі на кінці листа і кінцевому нахльостуванні, а також по обидва боки бічного нахлеста.
Разработка сайтов: MSGROUP