Карта сайта URC

Монтаж м'якої бітумної черепиці

У першу чергу, хотілося б відзначити, що монтажем повинні займатися виключно професіонали. Участь професіоналів в процесі влаштуванні м'якої бітумної черепиці допоможе виключити подальші неприємності, які можуть виникнути при неправильному встановленні покрівлі. Непрофесійний монтаж покрівлі значно зіпсує сам покрівельний матеріал і його техніко-експлуатаційні властивості.

Здійснюючи монтаж покрівлі в складних умовах, слід пам'ятати, що на вітряних або холодних ділянках міцність кріплення бітумної черепиці досягається за рахунок нагрівання клейових поверхонь. При монтажі м'якої покрівлі при температурі нижче 6 градусів за Цельсієм, то за кілька днів до монтажу черепиця повинна відлежатися в теплому приміщенні з температурою +20 градусів. Перенесення черепиці на місце монтажу здійснюється поступово. При рясних опадах, основу необхідно відчистити від льоду, снігу і сміття, а також бути висушене.

Шляхом нагрівання клейових поверхонь при використанні будівельного фена можна забезпечити ідеальну склеиваемость бітумної черепиці, а також карнизних смуг і конькових плиток. Місця згину матеріалу нагріваються точно таким же способом. Така технологія забезпечує гарантовану склеювання м'якої бітумної черепиці.
Конструкція основи

У першу чергу необхідно переконатися в тому, що основа рівна, стійке і непохитний. Саме така підстава вимагає м'яка бітумна черепиця. Для основи може бути використаний шпунтовані вологостійкий будівельний лист. Дуже важливо, щоб цей лист був твердим для забивання цвяхів. Поверхня підстав повинна бути чистою і гладкою, без всяких гострих щербин або отворів. Також, як підставу можна використовувати і звичайну шпунтовані дошки, ширина якої повинна бути не більше 95 мм. Вологість дерева не повинна бути більше 20% від самої ваги дошки в сухому стані.

У швах нижньої обшивки слід заздалегідь передбачити спеціальні зазори розміром в 2-3 мм. Місця з'єднання повинні бути виконані на ділянці кроквяних балок, а дошки повинні перекривати як мінімум два інтервали між опорами.

На об'єктах, які підлягають реконструкції в першу чергу необхідно досліджувати стан нижньої обшивки, тому що дуже часто там можуть бути пошкоджені дошки. При виявленні ушкоджень їх необхідно усунути. При наявності складок у старому бітумному покритті, їх необхідно розрізати, склеїти і акуратно пришпилити до основи. При наявності старого відливу, його необхідно відрізати і видалити разом із цвяхами.

Здійснюючи ремонт покрівлі з трикутними рейками або плитковим покриттям необхідно використовувати спеціальні нижні килими. При влаштуванні нового покриття, слід пам'ятати, що цвяхи необхідно забивати досить глибоко, аж до підстави конструкції. Після монтажу необхідно забезпечити якісне провітрювання конструкції покрівлі.

Виконуючи монтажні процедури також слід подбати не тільки про правильність укладання м'якої бітумної черепиці, а й про власну безпеку при виконанні монтажних робіт.

Вернуться на: Кровельные работы

Разработка сайтов: MSGROUP