Карта сайта URC

Мідна покрівля


Мідна покрівля - не найпоширеніший варіант. Висока ціна робить мідну покрівлю в якомусь сенсі ексклюзивом. Про особливості мідного даху ми і поговоримо в цій статті.

Тривалий термін служби, стійкість до корозії, пластичність, благородний зовнішній вигляд - [Мідний дах] ось важливі складові популярності цього матеріалу. Довговічність міді - результат, насамперед, її здатності окислюватися: покриватися плівкою (патиною). Вона з'являється під впливом містяться в повітрі вологи, кисню, сірки, хлоридів та інших хімічних речовин. Патина створює на поверхні міді природний бар'єр, що захищає її від руйнівних впливів. Крім цього, патина надає особливу виразність і ексклюзивність мідної крівлі.
Кровельные работы от экспертов...
Швидкість появи патини залежить від багатьох факторів, у тому числі від кліматичних умов, вологості повітря, достатку сонячного світла. У процесі патинування, золотиста мідь спочатку темніє, набуваючи коричневий відтінок, потім стає чорною, а потім малахітово-зеленою. Однак зеленуватий шар з'явиться тільки через 10-15 років, а багато хто не хоче так довго чекати, тому в останні роки зростає попит на штучно «состаренную» мідь. Вона патинують в заводських умовах: на мідь наноситься спеціальні хімічні речовини, які в свою чергу викликають процеси, що відбуваються в природних умовах.

Штучно зістарена мідь на багато дорожче, зате з таким дахом будинок з перших же днів буде виглядати, як феодальний палац.

Мідна покрівля збирається методом фальцювання аркушів, що поставляються на будмайданчик у вигляді рулонів (фальц - це шов, який виступає над площиною покрівлі, який виконується при з'єднанні металевих листів). Застосовуються одинарний або подвійний фальц. [Мідна покрівля] Подвійний - «зшиває» листи надійніше, забезпечуючи абсолютну герметичність і цілісність покрівлі. Але для його створення потрібні особливі закаточні верстати: вони досить дорогі, тому застосовуються тільки серйозними монтажними організаціями. Між тим, зараз крім рулонної міді існують профільовані листи з самозащелківающіеся фальцами. Їх простіше і швидше укладати, а стики виходять більш рівними (оскільки виконуються на виробництві).

Мідь дуже пластична, легко обробляється механічно і паяется, тому чудово підходить для дахів найскладнішій конфігурації. Підстава для мідної крівлі служить суцільний дерев'яний настил (фанера, ОСП плита, шпунтована дошка), до якого вона кріпиться мідними цвяхами або саморезами. Правильно змонтоване покриття не буде шуміти під час дощу, і прогинатися під сніговими або вітровими навантаженнями. Звичайно, вартість мідної крівлі висока, але виправдана красою і довговічністю матеріалу.
Разработка сайтов: MSGROUP