Карта сайта URC

Елітна покрівля: монтаж мідної покрівлі


Модною тенденцією наступаючого покрівельного сезону стає використання найдавніших матеріалів, добре відомих ще нашим далеким предкам, таких як мідь, сланець. Сучасний ринок будівельних матеріалів розвивається досить динамічно, сполучаючи вікові традиції і передові рішення. Підтвердженням цьому служать елітні крівлі, серед яких найчастіше виділяють мідну і сланцеву покрівлю, а також керамічну черепицю.
Мідна покрівля елітна: особливості і гідності

Слід сказати, що традиція використання кольорових металів в якості покрівельного матеріалу сягає своїм корінням в старовину: греки, римляни і жителі стародавньої Русі покривали дахи своїх будівель міддю.
Гидроизоляция крыши здания по новейшим технологиям.
Цей метал, завдяки своїм властивостям, є, унікальним покрівельним матеріалом, що не мають аналогів. Мідна покрівля елітна притягує до себе увагу, як випадкових перехожих, так і професіоналів в області покрівельної справи. Своєю красою, пишнотою і відмінними технічними характеристиками вона по праву заслужила назву елітного покрівельного матеріалу.
На сьогоднішній день найбільш популярним і відомим металом для обробки даху є мідь.

Серед достоїнств мідної крівлі фахівці відзначають наступні:

* - Міцність. Покрівельна мідь є дуже стійким матеріалом, що не вимагає додаткової обробки, стійким до несприятливих дій навколишнього середовища. Причиною цьому є покриття (патина), яка утворюється на міді, що складається в основному з оксидів, і захищає метал від корозії.
* - Тривалий термін служби. Запорукою тривалої служби покрівельної міді є висока хімічна стійкість металу. Дослідження довели, що дана покрівля прослужить 100-150 років.
* - Екологічність. Слід зазначити, що мідь - натуральний природний матеріал, що використовується з незапам'ятних часів для обробки будівель, виготовлення посуду та прикрас. Цей метал є екологічно чистим і абсолютно нешкідливим для здоров'я.
* - Оброблюваність. Покрівельна мідь легко піддається згинанню і глибокій витяжці. У разі необхідності, можна використовувати більш м'які мідні пластини, що полегшує роботу з нею. Природна пластичність міді робить роботу з нею більш комфортною.
* - Економічність. Правильно змонтована мідна покрівля надалі не вимагає ніякого ремонту, оскільки даний покрівельний матеріал не схильний до наскрізної корозії. Дах не потрібно буде зачищати і фарбувати.

Монтаж мідної крівлі, елітна покрівля


Необхідно відзначити, що головним і єдиним недоліком мідної крівлі елітної на сьогоднішній день є, як і раніше висока ціна, а значить недоступність для масового споживача. І все ж купуючи мідну покрівлю елітну, необхідно пам'ятати про те, що цей матеріал прослужить довго і не завдасть неприємностей в експлуатації. На підставі цього можна зробити висновок, що початкові вкладення з часом повністю окупляться.
Елітна покрівля: характеристики сланцевої покрівлі

При всьому розмаїтті сучасних будівельних матеріалів можна спостерігати тенденцію повернення до природних. Поряд з міддю все більш популярним стає сланець (природний шифер). Сланець - натуральний природний камінь, який є міцним і довговічним покрівельним матеріалом.

Сланцева покрівля прикрашає багато Європейські палаци і замки і є на сьогоднішній день символом респектабельності. Покрівельний сланець являє собою плитки різної геометричної форми і розміру. Колірна гамма, як правило, варіюється від сірого до чорного і від темно-коричневого до темно-зеленого.

Основними характеристиками сланцевої покрівлі є:


* - Тривалий термін служби (більше 200 років).
* - Здатність витримувати несприятливі впливи навколишнього середовища.
* - Висока міцність і опірність деформаціям.
* - Відмінні ізоляційні характеристики.
* - Екологічна безпека, з огляду на те, що сланець-100% натуральний природний матеріал.
* - Можливість використання даного матеріалу, не залежно від форми даху.

Фахівці відзначають, що за допомогою натурального сланцю дах набуває самобутню елегантність і неповторний зовнішній вигляд, а завдяки своїй довговічності стає справжньою прикрасою будинку, чудово гармонує з навколишнім середовищем.

Всі ці чинники привели в даний час до того, що сланцева елітна покрівля стала настільки популярна не тільки в країнах Європи, але і в Росії. Якщо ви прагнете до того, щоб Ваш будинок був неповторним і унікальним, то сланцева покрівля буде правильним рішенням і надійним помічником у досягненні результату.

Європейський стиль елітної покрівлі


Історія керамічної черепиці налічує тисячоліття. Вона є одним з найдавніших покрівельних матеріалів, який широко використовується і в наші дні, залишаючись при цьому самим поширеним в Європі, незважаючи на величезну різноманітність варіантів обробки елітної покрівлі.

Як і раніше, для виробництва керамічної черепиці використовується глина. У чому секрет популярності даного виду покрівлі? Відповідь - очевидна. Давайте відзначимо переваги даного матеріалу, як з практичної, так і з естетичної точки зору:

* - Довговічність і надійність
* - Стійкість до ультрафіолетового випромінювання і перепадів температури
* - Пожаробезопасность і морозостійкість
* - Здатність поглинати шум і не накопичувати статичну електрику.
* - Різноманітність фактур, кольорів і форм елітної покрівлі

Слід зазначити, що естетичне сприйняття грає важливу роль. Одним з основних факторів у його формуванні є колірного рішення покрівлі. Натуральний колір черепиці змінюється в діапазоні від світло-коричневого до насиченого, інтенсивного коричнево-червоного. Використання черепиці подібних відтінків облагороджує будівлю і додає їй риси якоїсь консервативності.

Однак сучасні технології дають можливість офарблювати натуральну черепицю в будь-який колір, що дозволяє домагатися найнесподіваніших ефектів і створювати індивідуальний стиль кожного будови.
Кровельные работы по гидроизоляции крыши здания
Використання черепиці в будь-якому випадку привертає увагу до даху будівлі, яка стає при цьому найважливішим елементом формоутворення - елементом не тільки конструктивним, а й естетичним. Краса і виразність - одні з важливих складових будь-якого гарного будинку.

Елітні крівлі дорогі, але вони того варті, оскільки дані "одягу" здатні перетворити й змінити зовнішність до невпізнання. Вони відрізняються відмінною якістю, вишуканою красою і неповторним стилем.
Разработка сайтов: MSGROUP