Карта сайта URC

Метал для покрівлі

Будівництво будь-якої будівлі не може бути завершеним, якщо немає даху, а на даху немає покрівлі. Саме покрівля береже будинок від будь-яких несприятливих атмосферних явищ. Сучасний ринок готовий запропонувати споживачеві щонайширший вибір покрівельного матеріалу, при виготовленні якого застосовувалися найсвіжіші технологічні рішення і методи. Покрівлю з кольорових металів не можна назвати новинкою, тому що мідь, алюміній, сплав цинку з титаном застосовуються вже дуже давно. Вона відрізняється надійністю, зовнішньою привабливістю, пластичністю, розрахована на тривалу безвідмовну службу, крім того, монтаж покрівлі не викликає особливих проблем.
Кровельные работы Киеве, Украина
Покрівельна мідь - це, безумовно, якісний і красивий матеріал, що володіє унікальними властивостями, на який не можуть надати згубного впливу сонячні промені, низькі температури і опади за весь час служби, яка триває понад 100 років. Мідна покрівля не потребують ремонту, а патина - природний захисний шар, зрадить їй додаткову стійкість від агресивного впливу навколишнього середовища. Виготовляється мідна покрівля в рулонах, по товщині може бути від 0,6 мм, має легку вагу, застосовна для покриття дахів практично будь-яких будівель і працювати з нею не важко. У ряді інших покрівельних матеріалів мідь - це еліта.
Алюмінієві покрівлі

Алюміній відомий з XIX століття і його використання для виготовлення покрівлі дуже вдале. Метал не кpоррозійний, завдяки тому, що наділений захисною плівкою, руйнування якої можливо лише навмисно і з використанням хімічних елементів. Основна перевага алюмінієвої покрівлі - це її легку вагу, тому вона ідеально підходить до тих будівель, технічні можливості яких обмежені і не можуть витримати більш важке покриття. Крім того, алюмінієва покрівля міцна та гнучка, а при використанні додаткових покриттів може бути зовні невпізнанною і якісно поліпшеної.
Цинк-титанові покрівлі
Штори

Сплав цинку, титану і міді називається цинк-титаном. Технічні та фізичні характеристики металевої покрівлі дуже високі, матеріал визнаний надійним і якісним. Завдяки наявності міді, цинку-титанова крівля з часом покривається патиною і стає ще більш якісної і цінною. Термін служби покрівлі при дотриманні якісно проведеного монтажу визначається в сто і більше років.
Разработка сайтов: MSGROUP