Карта сайта URC

Металочерепиця

Металочерепиця - це профільовані листи з оцинкованої сталі з полімерним покриттям. Завдяки своїй надійності, естетики та доступною ціною цей сучасний покрівельний матеріал став популярним. Повна комплектація снігозатримувачами, водостоками і системою безпеки дозволяє створити гармонійну, функціональну та безпечну покрівлю. При виборі металочерепиці рекомендуємо звертати увагу на наступні чинники: товщина сталі, товщина шару оцинкування, вид покриття, термін гарантії на покриття, асортимент покрівельних комплектуючих, профіль, колір, популярність виробника (марки). Металева покрівля: види та особливості
Кровельные работы - Украинская Кровельная Компания
Металеві покрівлі можуть виготовлятися з:

* Листової або рулонної сталі (фальцеві);
* Кольорових металів (титан-цинкові, мідні, алюмінієві);
* Профільованого листа і його різновидів, що імітують черепицю (металочерепиця).

Металева покрівля сьогодні широко застосовується в якості покриттів для малоповерхових будинків котеджного типу, багатоповерхових житлових і громадських будівель, для виробничих будівель. Так, покрівля з металочерепиці застосовується і на будинках з складною формою дахів. Велика частина історичної забудови у великих містах покрита листами оцинкованої сталі.

Металочерепиця - данина моді чи впевненість у майбутньому?

Металочерепиця виготовляється методом роликової прокатки сталі з подальшої холодним штампуванням. В її основі - сталевий лист товщиною 0,4-0,6 мм. Ці листи з багатошаровим полімерним покриттям можуть бути найрізноманітніших кольорів.

Листи стали покривають шаром цинку або сплаву алюмінію з цинком. Вони грунтуються, пасивуються і потім покривається захисним кольоровим шаром полімерів, які оберігають матеріал від корозії і забезпечують стійкість кольору.

В якості покрівельного покриття листовий метал застосовується досить давно. Але з появою профільованого листа з полімерним покриттям використання листового металу на даху стало носити дійсно масовий характер. Крім того, ремонт металевої покрівлі не викликає жодних труднощів і потрібно досить рідко. Зверніть увагу на те, що нам надає послугу просування веб сайту в Yandex компанія E-mc.

Підготовка до монтажу металочерепиці


Підготовка до укладання металочерепиці складається з кількох етапів, виконання яких варто довіряти професіоналам.

Перед тим як покрівельники почнуть працювати, ви повинні для себе вирішити який ви хочете кут нахилу даху. Теоретично цей кут повинен укладатися в проміжок від 14 ° до 20 °, але на практиці використовується кути більш 20 °.

Після цього, перед початком монтажних робіт, виробляють контрольні заміри скатів даху. Якщо є невідповідність між будівельним проектом і реальними розмірами даху, то виміри це виявлять, що дозволить уникнути помилок при монтажі покрівельної металочерепиці.

До основних вимірах перед монтажем металочерепиці відносять:


* Заміри діагоналей скатів, за допомогою них уточнюється площину даху і її прямокутність. Нормальними вважаються відхилення до 10 см, їх можна легко приховати за допомогою елементів даху.
* Вимірювання довжини ската, за допомогою них з'ясовують довжину листів металочерепиці. Якщо виміри перевищують 6 метрів, то вам краще проводити монтаж металочерепиці в кілька етапів для полегшення робіт. Справа в тому, що чим довше листи, тим менше стиків ви отримуєте, але труднощі монтажних робіт зросте у кілька разів.

Не завжди все виходить добре, і якщо є необхідність, то листи металочерепиці можна підрізати самостійно. Для цього спочатку потрібно зробити точну розмітку, різати на твердій поверхні, кожен аркуш окремо. Різати металочерепицю потрібно тільки спеціальним інструментом, виконаних повністю або оснащеним зубами з твердосплавного металу.

Після закінчення різання потрібно обов'язково видалити металеві тирса і провести огляд на наявність дефектів, якщо такі виявлені, то їх разом зі зрізом потрібно покрити спеціальною фарбою.

Останній, але при цьому й самий важливий, етап перед монтажем металочерепиці є підготовка даху. Зокрема потрібно обов'язково захистити її від проникнення води і змонтувати решетування.

Справа в тому, що перепади температур призводять до утворення вологи на внутрішній стороні листів металочерепиці, яка знижує теплоізоляцію покрівлі і знищує дерев'яні елементи. Для виключення проникнення вологи і для збільшення терміну служби під шар металочерепиці через решетування настилають гідроізоляційні матеріали. Ці матеріали укладають уздовж карниза покрівлі на крокви внахлест 15-20 сантиметрів. Кріплять їх за допомогою проміжної обрешітки, на яку потім монтується решетування для металочерепиці.
Монтаж металевої покрівлі (металочерепиці)

Монтаж металевої покрівлі (укладання покрівлі) проводиться до початку робіт з оздоблення фасадів у наступній послідовності:


* Пристрій кроквяної системи і проміжної решетування;
* Мансарда (звичайно, якщо вона передбачена проектом);
* Укладання пароізоляції;
* Укладання утеплювача;
* Пристрій гідроізоляції і контробрешетки;
* Решетування;
* Вітрові дошки;
* Покриття металевих карнизних звисів;
* Укладання настінних жолобів;
* Укладання рядового покриття;
* Покриття разжелобков;
* Заготівля та навішування водостічних труб;
* Покриття виступаючих частин на фасадах будівлі (пасків, сандріков), а також віконних відливів.

Очевидно, що монтаж металочерепиці справа тонка, потребує досвіду і кваліфікації, тому, купуючи металочерепицю, подбайте про наймання професійних покрівельників. Звернувшись до наших фахівців, ви забезпечите собі спокійне життя під міцної дахом.

Разработка сайтов: MSGROUP