Карта сайта URC

Металева покрівля

Різноманітність покрівельних матеріалів на ринку, здавалося б, витіснило традиційний метал. Популярна, хіба що, металочерепиця. Але це тільки на перший погляд. Багато хто зараз вибирають металеву покрівлю, благо її різновидів чимало, а нові технології роблять покрівельний метал надійним і зручним в роботі.

Оцинковане дахове залізо - порівняно недорогий, легкий у роботі матеріал, який дозволяє влаштовувати крівлі практично будь-якої складності. Листи оцинкованого заліза використовуються також для пристрою карнизних звисів, жолобків, ендов, настінних жолобів і водостічних труб. Для додання металеві покрівлі декоративних властивостей і додаткового захисту від корозії застосовують спеціальні полімерні покриття. Сталеві покрівлі з полімерним покриттям зарекомендували себе, як високоякісний і довговічний матеріал.
Кровельные работы и материалы в Киеве.
Сталевий оцинкований лист з полімерним покриттям має багатошарову структуру: стальний лист, шар цинку, пасивує шар, шар грунту, з внутрішньої сторони листа - захисна фарба, а з зовнішнього - шар кольорового полімеру. Д остоінства металевої покрівлі: легкість, негорючість, простота ремонту, малі кути ската, можливість механізації укладки. Недоліком цього матеріалу є порівняно невеликий термін служби, сприйнятливість до корозії, а також низька звукоізоляція. Оцинкована покрівля вимагає обслуговування і періодичного забарвлення.

Хорошу репутацію має мідна покрівля. Пластична, довговічна, досить легка, мідь підходить для дахів будь-якої складності. Даному матеріалу для покрівлі ми присвятили окрему статтю.

Сплав цинк-титан має широке застосування в будівництві, оскільки він дозволяє робити нові покрівлі класичного вигляду, які можуть служити більше 100 років.

Мають попит і крівлі з кольорового алюмінію. Антикорозійний сплав може служити 80-90 років. Його колірна гамма включає більше 40 квітів. При цьому колір залишається незмінним протягом 40 років, яка досягається за рахунок високоякісного полімерного покриття. Випускається кольоровий алюміній в довгих рулонах, що виключають поперечні шви. Шматки скріплюються між собою фальцами, як і у випадку з мідною покрівлею.

Нарешті, слід сказати і про таку відносної новинці, як покрівлі із сплаву «цинк-титан». Він складається з очищеного цинку і ряду легуючих добавок: титану, міді і алюмінію. Мідь і алюміній надають цьому матеріалу пластичність, а титан - міцність. Створений в шістдесятих роках, сплав отримав широке застосування в будівництві, оскільки дозволяє робити нові покрівлі класичного вигляду, які служать більше ста років. Покрівля з «цинк-титану» практично не вимагає догляду, а благородна патина, що виникає з часом, лише додає їй вишуканість.

Разработка сайтов: MSGROUP