Карта сайта URC

Покрівля з кольорового металу

Покрівля з кольорового металу: мідна покрівля, алюміній, титан цинк

Кольорові метали застосовуються в якості покрівельного матеріалу вже давно і до цих пір не втратили свою популярність. Найбільш активно в даний час використовуються мідь, алюміній і цинк-титан.

Мідна покрівля

Мідь отримала найбільше поширення серед кольорових металів, використовуваних для покрівлі, так як у мідної крівлі є ряд важливих достоїнств.
Переваги мідної крівлі
мідна покрівля

* Тривалий термін служби і висока хімічна стійкість мідної покрівлі;
* Відсутність експлуатаційних витрат: мідну покрівлю не треба ні зачищати, ні фарбувати;
* Екологічна безпека і нешкідливість для здоров'я людини мідної покрівлі;
* Природна пластичність мідної крівлі, що дозволяє використовувати мідь для будівництва дахів складної конфігурації.

Недоліки мідної крівлі
Головним недоліком мідної крівлі є те, що мідь - це дуже дорогий метал, що, безумовно, є вагомим аргументом при виборі покрівельного матеріалу.

Алюмінієва покрівля

Алюміній використовується для виготовлення металочерепиці і фальцевих покрівель. Цей матеріал володіє високою довговічністю, цветостойкостью і практично не схильний до атмосферних впливів.
Покрівельний цинк-титан

Покрівлі з цинк-титану мають тривалий термін експлуатації завдяки здатності утворювати захисну плівку - патину. Після закінчення процесу патірованія, що триває 4-5 років, поверхню покрівлі з цинк-титану набуває рівний сірий колір.

Пластичністю і здатністю до пайки цинк-титан наближається до міді, але для роботи з ним використовуються інші прийоми і інструменти. Крім того, цинк-титан має високий коефіцієнт лінійного розширення, для компенсації якого застосовуються спеціальні компенсатори різної конструкції.

Кровельные работы на заказ.

Цинк-титан може застосовуватися на будь-яких похилих поверхнях з кутом ската більше 5 ° і будь-яких формах дахів (прямих, дугових, трапецеїдальних). В якості підкладки під покрівельний цинк-титан застосовується суцільний дерев'яний настил. Покрівлі з цинк-титану не вимагають особливого догляду, та й термін їх служби не набагато менше, ніж у міді, - 90-100 років.

Разработка сайтов: MSGROUP