Карта сайта URC

Покрівельні мембрани

Полімерні покрівельні мембрани: ПВХ, EPDM, ТПО.

Полімерна мембранна покрівля

Говорячи про м'які покрівлі, необхідним видається торкнутися полімерні покрівельні мембрани, або полімерні рулонні матеріали, які відрізняються особливою міцністю і еластичністю.
Властивості полімерних покрівельних мембран
Полімерні покрівельні мембрани - це особливий, принципово новий будівельний матеріал, який відрізняється рядом корисних властивостей:
* Полімерні покрівельні мембрани відрізняються особливою міцністю і еластичністю у використанні;
* Полімерні покрівельні мембрани стійкі до впливу ультрафіолету і озону;
* Для полімерної мембранної покрівлі характерна стійкість до окислення і особлива морозостійкість;
* Полімерна мембранна покрівля, як правило, на 20-30% дорожче бітумно-полімерних матеріалів (м'яка бітумна черепиця), але термін їх служби значно більше;
* Довговічність покрівлі з полімерної покрівельної мембрани;
* Висока швидкість монтажних робіт полімерної мембранної покрівлі;
* Наявність рулонів розміром від 1 до 1.5 м, що дозволяє покривати полімерними покрівельними мембранами покрівлі з мінімальною кількістю швів.
Все виды кровельных работ - в Украине

Види полімерних покрівельних мембран

Розрізняють три види полімерних покрівельних мембран:

* EPDM-мембрани;
* ТПО-мембрани;
* ПВХ-мембрани.

Полімерні покрівельні EPDM-мембрани


м'яка кровляПолімерние покрівельні EPDM-мембрани відрізняються тим, що для їх монтажу використовується двостороння клеюча стрічка. Ця технологія дозволяє проводити встановлення покрівлі без нагрівання, в короткі терміни і на великих поверхнях. Полімерні покрівельні EPDM-мембрани мають високу еластичність, малою вагою і великою стійкістю до перепадів температури. Армовані полімерні покрівельні EPDM-мембрани більш міцні, проте менш еластичні.
Полімерні покрівельні ТПО-мембрани

ТПО-мембраниПолімерние покрівельні ТПО-мембрани використовуються вже з 1990-х рр.. Скріплення швів полімерної покрівельної ТПО-мембрани проводиться за допомогою спеціальних зварювальних машин із застосуванням гарячого повітря. Полімерні покрівельні ТПО-мембрани використовуються для пристрою покрівельних систем, аналогічних тим, для яких застосовуються EPDM-мембрани, проте покрівельні ТПО-мембрани, завдяки армуючої сітки, більш стійкі до механічного впливу, але менш еластичні. Полімерні покрівельні ТПО-мембрани краще використовувати для покриття дахів складної конфігурації, нових конструкцій, а також у випадках підвищених механічних навантажень на дах.

Полімерні покрівельні ПВХ-мембрани

Полімерні покрівельні ПВХ-мембрани виготовляються з високоякісного полівінілхлориду. Монтаж цих мембран також вимагає використання спеціального зварювального устаткування. Завдяки високій деформаційної здатності, міцності на прокол і надійності зварного шва, ПВХ-мембрани добре переносять шорсткості і деформації основи.

Разработка сайтов: MSGROUP