Карта сайта URC

Кровля загородного дома

Украинская Кровельная Компания займається монтажем гнучкою, фальцевой, покрівлі та бітумної черепиці.
Покрівля

Ось вже майже і добудований ваш будинок - ваше сімейне гніздечко. І ніби все добре, але тільки чогось не вистачає. Звичайно ж даху, адже це найголовніший елемент будинку. І тут ми задаємося питанням. - Який же матеріал для покрівлі свого будинку нам вибрати? Адже зараз на ринку настільки різноманітний вибір видів покрівельних матеріалів, що аж очі розбігаються. І ми не знаємо, який саме матеріал купити, щоб довгі роки він служив нам укриттям від примх природи. Давайте з вами розглянемо, що ж більше підійде для вашої "фортеці".

Почнемо, мабуть, з м'якої покрівлі.
Покрівля
Кровельные работы  в Киеве.
М'яка покрівля-це можна сказати водоізоляційний килим, у неї висока гідроізоляція, і коштує вона не дуже-то вже й дорого, мабуть, дешевше всіх інших покрівельних матеріалів. Для її пристрою зазвичай застосовують рулонні матеріали на картонній, синтетичної або плівковою засадах. Найпоширеніші покрівельні рулонні матеріали - це руберойд, толь, біпрост, пергамін, рубімаст. Підходить м'яка покрівля для найрізноманітніших видів дахів, а також козирків і навісів (з різним ухилом від 60 і до 0 градусів). Служить вона не менше 25 років, при дотриманні всіх правил її укладання. Але й є в неї свої недоліки - вона дуже легко займиста і дуже легко рветься, тому її укладають в декілька шарів. Зазвичай під настил з м'якої покрівлі потрібно жорстка решетування (дерев'яна підстава з дощок і брусів), або бетонні перекриття - для більш жорсткої конфігурації. Рулонні матеріали також застосовуються при гідроізоляції бань, сантехнічних вузлів і споруди фундаменту.
Покрівля заміського будинку

Також до м'якої покрівлі відноситься м'яка бітумна черепиця. М'яка черепиця складається з декількох шарів. В її основу входить склотканина і стеклохолст. При виготовленні м'яких черепиці на неї наносять кам'яну або мінеральну крихту різних кольорів. Тому - то і виглядає вона набагато красивіше і привабливіше звичайного рулонного покриття. Ще до м'якої покрівлі відносяться мастики (заливні даху). По складу мастики поділяють на бітумні, полімерні і бітумно-полімерні. Мають вони майже такі ж властивості, що й рулонні покриття. Рідку масу мастики заливають на більш плоскі дахи, і після її затвердіння утворюється стійке монолітне покриття. Мінуси мастики в тому, що при будь-яких нерівностях даху потрібно або збільшувати її витрата, або усувати всі нерівності. Великий плюс у застосуванні мастики полягає в тому, що її деякі види можна наносити на вологі і мокрі дахи.
Покрівля приватного будинку

Розглянемо також і жорстку покрівлю. Жорстку покрівлю поділяють на кілька типів: металочерепиця, профнастил (профільовані листи), покрівлі з листових і рулонних металів (фальцеві), а так само шифер (азбестовий або безазбестових плита). Достоїнства металевої покрівлі в тому, що вона легко укладається, має невелику вагу, не піддається атмосферних впливів, а також довговічна. Для виготовлення металевої покрівлі використовують такі матеріали, як алюміній, оцинковану сталь, мідь і титано-цинкові сплави. Металочерепиця має багато переваг для домовласників, які вибирають її для облицювання своїх дахів. Металочерепиця стоїть на першому місці серед усіх інших матеріалів, застосовуваних для будівництва покрівлі. Вона дуже швидко кріпитися, довго служить, має високу корозійну стійкість, вона екологічно безпечна і в неї прийнятна ціна. Одним з мінусів металочерепиці, як багато хто говорить, є висока провідність шуму (від дощу або вітру), але це відбувається тільки при неправильній її укладанні.

Профнастили розрізняються за формою і висоті, по ширині профілю і за умовами застосування. Для підвищення жорсткості вони виготовляються хвилеподібної форми. Виготовляють профнастили з оцинкованої сталі (або з полімерним покриттям, або без нього). Хвилі на профнастилі робляться теж різноманітної форми. Він так само легко укладається і дуже довговічний. Фальцеві покрівлі так само виготовляють з оцинкованої сталі. Називають їх так тому, що скріплюються вони за допомогою фальців. Фальцеві покрівлі так само часто використовують при будівництві. Вони довговічні, легкі й так само легко укладаються. Багато хто до цих пір вибирають шифер, але він набагато рідше тепер застосовується в сучасному будівництві. Шифер так само довговічний, не вимагає догляду і коштує він набагато дешевше металевої покрівлі. Володіє високою тепло і шумоізоляцією, а так само він пожежобезпечний. Шифер з часом майже не втрачає свого зовнішнього вигляду.
Знос покрівельного матеріалу в умовах середньої смугиа

У силу особливостей клімату - сильні морози чи спека, підвищена або знижена вологість, дощі, сніги і вітру знос покрівельного матеріалу в умовах середньої смуги може відбуватися інакше, ніж, наприклад, у країнах Європи. Застосовувані в нашій країні матеріали бітумна або металочерепиця, цементно-піщана черепиця, шифер або стара добра фальцева покрівля адаптовані до умов клімату. Термін безперебійної служби, без необхідності проведення ремонту визначається не тільки і не стільки якістю матеріалу, якість монтажу визначає довговічність в не меншому ступені.

    
* Дах, покрита руберойдом, в ідеалі може прослужити близько 6-7 років, тоді як при неякісній укладанні м'якого матеріалу протечки можуть виникнути в перший же рік експлуатації.
    
* Більш сучасні рулонні бітумно-полімерні матеріали можуть прослужити 7-20 років залежно від технології виготовлення.
    
* Не менше 15 років прослужить м'яка бітумна черепиця - термін, гарантований виробниками. Реально це може бути і близько 50 років, якщо монтаж виконаний якісно з дотриманням рекомендацій виробника.
    
* Керамічна черепиця або мідна покрівля прослужать близько сотні років.

Тільки вам вибирати собі майбутню покрівлю, тому підходите до цього дуже серйозно. Зважуйте всі плюси і мінуси кожного матеріалу, дивіться на всі його характеристики, порівнюйте і вибирайте найкраще - що підходить саме вам. Адже вам жити у вашому домі, і завжди потрібно пам'ятати одне, що ваш будинок - це ваша фортеця.

Разработка сайтов: MSGROUP