Карта сайта URC

Дах, та його класифікація


Дах є одним з найбільш важливих і значимих конструктивних елементів кожної будівлі. Саме тому її будівництва приділяють якомога більше уваги. Слід зауважити, що якщо раніше даху не радували нас своєю різноманітністю, то сьогодні це змінилося докорінно. Хотілося б звернути особливу увагу на те, що існують самі різні даху, які відрізняються один від одного самими різними параметрами.
Кровельные работы Украина - мы производим кровельные работы по всей Украине...

Дах Серед основних критеріїв, залежно від яких класифікуються сучасні даху, необхідно звернути увагу на матеріали, з яких вони виготовлені, їх конструкцію і зовнішній вигляд. Всі ці параметри мають величезне значення для наших співвітчизників, так як в залежності від них формується не тільки зовнішній вигляд вашого даху, але і її технічні та технологічні властивості. Однак для того щоб ви змогли вибрати для себе саме той варіант даху, який би вам підійшов краще за все, давайте розглянемо, які існують види даху.

Класифікація дахів

Дах Отже, як вже говорилося вище, дахи можуть виготовлятися з самих різних матеріалів. У залежності від цього всі дахи діляться на конструкції з шиферу, металочерепиці, рулонних і мастикових матеріалів, металевого профільованого листа, міді, листової сталі, черепиці та м'якої черепиці, метало-покрівлі і так далі. Також величезне значення має конструкція та зовнішній вигляд даху. Як правило, в даному випадку мова йде про її ухилі.

У залежності від ухилу всі дахи прийнято ділити на дві великі групи - плоскі і скатні. Однак тут слід додати і те, що абсолютно плоских дахів взагалі не існує, тому що в цьому випадку на них постійно накопичувалися б опади, що призводило б до швидкого псування даху, а значить, і до непотрібних витрат. Ухил плоского даху повинен бути не менше трьох відсотків. Що ж стосується скатних дахів, то їх ухил починається від двадцяти відсотків.
Похилі даху

Дах На сьогоднішній день скатні дахи користуються досить великою популярністю серед наших співвітчизників. Для того щоб зрозуміти чому так відбувається, давайте розглянемо даний вид даху більш докладно. Отже, основним елементом скатної даху є її покрівля. Для її підтримки використовують спеціальну конструкцію, що складається з таких елементів, як крокви і обрешетування. Кожен з цих елементів надзвичайно важливий і заслуговує окремого розгляду.

Гидроизоляция кровли Дома. Мебрана EDM

Разработка сайтов: MSGROUP