Карта сайта URC

Будуємо дах самостійно


Будівництво даху - процес досить складний, трудомісткий і тривалий. Крім того він дуже небезпечний і вимагає певних навичок та вмінь. У зв'язку з цим ми настійно не рекомендуємо займатися ним самостійно, якщо ви не має відповідного досвіду, знань, навичок і вмінь. Проте якщо ви все-таки зважилися спробувати свої сили у вирішенні даного питання, то давайте розглянемо те, яким чином можна самостійно побудувати дах.
Кровельные работы Киев - все услуги кровельных работ
Дах Перш за все, вам необхідно ретельно спланувати даний процес. Для того щоб вам було трохи легше орієнтуватися в ньому, необхідно зробити проект даху. На даному етапі постарайтеся врахувати всі дрібниці і нюанси, тому що в противному випадку згодом виправити допущені помилки буде дуже непросто. При складанні проекту приділіть величезну увагу тому, на якій відстані будуть розташовані один від одного крокви. Також рекомендуємо вам продумати і те, з яких матеріалів ви будете будувати свій дах.
Елементи даху

Дах При створенні проекту необхідно звернути увагу на все, навіть самі незначні, елементи вашого даху. Постарайтеся не забути про особливості укладання теплоізоляційного шару. Також на даному етапі ви обов'язково повинні проконтролювати відстань між кроквами, так як в цьому випадку ви без проблем зможете зробити вікно в площині вашого даху. Це дасть вам певні переваги. Якщо ви все зробите правильно, то в балках даху можете не використовувати заміни несучої опори, що дозволить вам заощадити ваші кошти.

Досить популярним і поширеним серед наших співвітчизників елементом є слухове вікно. Як правило, йому віддають свою перевагу багато власників заміських будинків і котеджів. Слухові вікна здатні прикрасити ваш будинок, зробити його більш привабливим. Однак необхідно брати до уваги і те, що вартість будівництва даху при його наявності буде досить високою, а час проведення будівельних робіт сильно збільшиться. Якщо ж ви все-таки зважилися на будівництво слухового вікна, то для цього необхідно залишити відстань між кроквами не менше одного метра.
Ухил даху
Разработка сайтов: MSGROUP