Карта сайта URC

Цементно-піщана черепиця для елітних будинків


На сьогоднішній день у будь-якого процвітаючого бізнесмена є заміська дача у вигляді елітного котеджу. Саме заміський котедж завжди вважався священним місцем відпочинку після важких робочих і трудових днів. Тільки тут можна відновити фізичні і моральні сили для продовження подальшої роботи. Для цих цілей створюється особлива атмосфера комфорту і релаксації, де кожна деталь, у тому числі і покрівля, у поєднанні з іншими деталями інтер'єру повинна створювати затишок і гармонію.

Сьогодні ми поговоримо про цементно-піщаної черепиці. І так, чому все-таки цементно-піщану черепицю варто укладати на дах елітного будинку? По-перше, цементно-піщана черепиця - це натуральний покрівельний матеріал. Нарівні з керамічною черепицею, даний вид покрівельного матеріалу не залишає жодного шансу іншим видам покрівлі, як за своїми зовнішніми даними, так і за техніко-експлуатаційними характеристиками. По-друге, надійність і якість даного покрівельного матеріалу перевершить будь-які очікування.
Що вибрати для елітного заміського котеджу?

Якщо робити вибір між цементно-піщаної і керамічною черепицею, то тут все залежить від смаку і потреби самого споживача. Відразу ж відкидаємо всі інші види штучної черепиці, так як не варто і думати про те, щоб встановлювати її на заміський котедж. І так, давайте розглянемо переваги цементно-піщаної черепиці перед іншими.

До явних переваг даного покрівельного матеріалу можна віднести наступні властивості:

    
* Чудовий зовнішній вигляд. Завдяки можливості додавати різні барвники, можна зробити практично будь-яку цементно-піщану черепицю за колірною фактурі. А деякі фірми навіть приймають замовлення на колірну фактуру виготовленого вироби.
    
* Високий рівень міцності і надійності. Багато компаній використовують виключно сировина природного походження, а також високоякісний цемент, завдяки чому кінцевий виріб має ідеальну міцністю, надійністю і довговічністю.
    
* Особливе покриття. Будь-яка фірма-виробник покриває свою продукцію, а зокрема цементно-піщану черепицю спеціальним покриттям, яке ідеально захищає покрівлю від негативних зовнішніх впливів і механічних пошкоджень.
    
* Велика вага. Багато хто вважає, що велика вага лише шкодить крівлі, проте це не так. За рахунок своєї ваги, черепиця витримує навіть найсильніші урагани протягом тривалого періоду часу.
    
* Чутлива до різких перепадів температури. Останнім часом парниковий ефект і глобальне потепління дуже сильно відбиваються на покрівельний матеріал. Такі різкі перепади температури, особливо в південній і середній смузі Росії.
    
* Довговічна і надійна. Довговічність цементно-піщаної черепиці складає від 100 років. У 16-17 століттях цей матеріал використовувався для монтажу покрівлі на багатьох лицарських замках і по наш час він справно служить вірою і правдою.

Мы знаем все о кровельных работах!

Таким чином, встановлювати цементно-піщану покрівлю на заміський елітний будинок, це не просто правильне і вірне рішення, але і висока практичність!

Разработка сайтов: MSGROUP